Plzeň-Radčice INFO

Soutěž družstev ve stolním tenise – ročník 2011/12

TJ Sokol Radčice se zúčastňuje dlouhodobé nemistrovské soutěže družstev města Plzně ve stolním tenise, která je pořádána Městským výborem svazu stolního tenisu Plzeň. Tato soutěž se hraje ve dvou skupinách – v 1. a 2. lize. Hraje se zpravidla od října do dubna. Soutěže se zejména zúčastňují hráči, kteří nejsou registrování ve stolním tenise. TJ Sokol Radčice má dvě družstva – Radčice A v 1. lize a Radčice B v 2. lize. Po polovině soutěže je družstvo TJ Sokol Radčice A na 7. místě a TJ Sokol Radčice B na 6. místě. Gratulujeme ke skvělým výsledkům a držíme palce na další zápasy. Podrobnosti o uvedené soutěži naleznete na níže uvedených webových stránkách.

 

vysledky-stolni-tenis-01.jpg

odkazy k textu:      

 

www.nereg.euweb.cz

Romana Topičová | 6. 3. 2012 Út 10:20 | SPORT | 1 komentář

Komentáře

1 | Zdeněk Švarc @ | před dvanácti roky

V článku se píše o oddílu stolních tenistů, kterým již roky přináší tento sport radost. Oddíl se schází pravidelně na tréninku i na turnajích a přesto v povědomí mnoha občanů možnost přihlásit se do oddílu stolního tenisu v TJ Sokol Radčice není. Oddíl je schopný poskytnout i malým dětem pomocnou trenérskou ruku a vychovat tak další generaci hráčů. Pokud má někdo zájem o přihlášku své osoby a nebo dětí, dovoluji si doporučit kontaktovat předsedu TJ pana Antonína Šmída na tel 731205135. Členské příspěvky jsou hrazeny jednou ročně a jejich výše je velmi příznivá.
Možnost vstoupit do členské základny TJ SOKOL Radčice bez zařazení do oddílu stolního tenisu má každý. Získá tím možnost využívat služeb areálu a případně i rozvíjet sporty, které u nás nejsou zastoupeny a pro které areál může sloužit.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.